John Jon-And blandteknik

John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): Porträtt av konstnären Martin Åberg, signerad och daterad Jon And -29, blandteknik, 61x48 cm

Revor

227068

2014-02-12