Petter Zennström diptyk
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Utan titel, den ena signerad och daterad PZ -84, den andra signerad på baksidan PZ, olja på plywood, 175x120 cm (2 delar)
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
227070
2014-03-03