Konrad Simonsson olja

Konrad Simonsson olja
Konrad Simonsson olja
Konrad Simonsson olja
Konrad Simonsson olja

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIMONSSON, Konrad (1843-1911): Landskap med klippor, signerad K Simonsson, olja på pannå, 12x16 cm

Kantskador

227073

2014-02-01