Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOISALO, Juha (Finland, född 1941): "Ilta" (kväll), signerad och daterad J. Soisalo -93, olja på duk, 65x70 cm
Repor
227080
2014-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här