John Jon-And blandteknik

John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik
John Jon-And blandteknik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): Porträtt av författarinnan Elin Wägner, signerad och daterad Jon-And -37, blandteknik, 49x34 cm

227081

2014-02-12