Helmut Mantel olja

Helmut Mantel olja
Helmut Mantel olja

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MANTEL, Helmut (1900-tal): Figurkomposition, signerad, olja på duk, 95x72 cm

227082

2014-02-01