Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HASSELGREN, Hasse (född 1933): "Damerna", signerad och daterad H Hasselgren 77, olja på duk, 116x90 cm
Tryckskador
227092
2014-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här