Hasse Hasselgren oljemålning

Hasse Hasselgren oljemålning
Hasse Hasselgren oljemålning
Hasse Hasselgren oljemålning
Hasse Hasselgren oljemålning
Hasse Hasselgren oljemålning
Hasse Hasselgren oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HASSELGREN, Hasse (född 1933): "Damerna", signerad och daterad H Hasselgren 77, olja på duk, 116x90 cm

Tryckskador

227092

2014-02-01