Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POTTSKÅP, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, fotavslut i mässing, hjöd 75, 41x24 cm
Lös listdel, dörrar något sneda, smärre ytskador
227100
2014-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här