Pottskåp sengustaviansk stil

Pottskåp sengustaviansk stil
Pottskåp sengustaviansk stil
Pottskåp sengustaviansk stil
Pottskåp sengustaviansk stil
Pottskåp sengustaviansk stil
Pottskåp sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POTTSKÅP, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, fotavslut i mässing, hjöd 75, 41x24 cm

Lös listdel, dörrar något sneda, smärre ytskador

227100

2014-02-01