Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1800-tal, mahogny, tre lådor, nyckelbössningar i benarbete, höjd 80, 90x45 cm, nycklar finns
Fanérskador, skivan skev
227101
2014-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här