Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-tal, mahogny, tre lådor, nyckelbössningar i benarbete, höjd 80, 90x45 cm, nycklar finns

Fanérskador, skivan skev

227101

2014-02-01