Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SYBORD, sengustavianskt, 1800-talets första del, fanérat i mahogny, skiva med intarsia med motiv av blommor, höjd 76, 50x30,5 cm
Senare gångjärn, bruksslitage
227104
2014-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här