Sybord sengustavianskt

Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SYBORD, sengustavianskt, 1800-talets första del, fanérat i mahogny, skiva med intarsia med motiv av blommor, höjd 76, 50x30,5 cm

Senare gångjärn, bruksslitage

227104

2014-02-01