Salvador Dali litografi och torrnål
Klubbat för:
5 000 SEK
7 000 SEK
DALI, Salvador (1904-1989): "Révérence Du Groseillier" ur Flordali (Les Fruits) 1969/70, signerad Dali och numrerad XCVI/CL, färglitografi och torrnål med relieftryck, bildyta 56,5x36,5 cm
Hanteringsveck, fläckar
227118
2014-02-01