Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Kustbild, signerad och daterad Oskar Bergman 1907, färgkrita, 24x34 cm, oramad
Hål efter häftstift, smärre skador längs kanten
227122
2014-02-01