Oskar Bergman krita

Oskar Bergman krita
Oskar Bergman krita
Oskar Bergman krita
Oskar Bergman krita

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Kustbild, signerad och daterad Oskar Bergman 1907, färgkrita, 24x34 cm, oramad

Hål efter häftstift, smärre skador längs kanten

227122

2014-02-01