Jan-Erik Frisendahl akvarell

Jan-Erik Frisendahl akvarell
Jan-Erik Frisendahl akvarell
Jan-Erik Frisendahl akvarell
Jan-Erik Frisendahl akvarell
Jan-Erik Frisendahl akvarell
Jan-Erik Frisendahl akvarell
Jan-Erik Frisendahl akvarell
Jan-Erik Frisendahl akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRISENDAHL, Jan-Erik (född 1928): (2) Gitarrspelare samt sittande man, signerade Jan-Erik Frisendahl, akvareller, 19x12 resp 33x24 cm, oramade

Hål efter häftstift

227126

2014-02-01