Parbord i maghognyfanér

Parbord i maghognyfanér
Parbord i maghognyfanér
Parbord i maghognyfanér
Parbord i maghognyfanér
Parbord i maghognyfanér
Parbord i maghognyfanér

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1 par, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, höjd 76, diameter 54 cm

Smärre fanérskador

227131

2014-02-01