Stig Lindberg olja

Stig Lindberg olja
Stig Lindberg olja
Stig Lindberg olja
Stig Lindberg olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDBERG, Stig (1916-1982): I vassen, signerad och daterad Stig L -40, olja på pannå, 32x44 cm

Smärre kantskador

227140

2014-02-01