Patrik Andiné Scouter

Patrik Andiné Scouter
Patrik Andiné Scouter
Patrik Andiné Scouter
Patrik Andiné Scouter

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ANDINÉ, Patrik (född 1968): Scouter, signerad och daterad Patrik Andiné -98, olja på pannå, 90x100 cm

227146

2014-02-01