Elena Micheew oljemålning

Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning
Elena Micheew oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MICHEEW, Elena (1899-1972): "Flört på Operan, signerad och daterad E Micheew -50, olja på duk, 89x69 cm

227193

2014-02-01