Hudertwasser färgserigrafi
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HUNDERTWASSER, Friedensreich (Österrike1928-2000): Hommage à´Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 96/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek 100x70, Koschatzky 56 b
227204
2014-02-02