Hudertwasser färgserigrafi

Hudertwasser färgserigrafi
Hudertwasser färgserigrafi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HUNDERTWASSER, Friedensreich (Österrike1928-2000): Hommage à´Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 96/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek 100x70, Koschatzky 56 b

227204

2014-02-02