Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MASK, Baule, Elfenbenskusten, patinerat trä, höjd 33 cm, Proveniens: Svensk samlare, inköpt under 1970-talets början
Mindre skada
227210
2014-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här