Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARAKAWA, Shusaku (Japan 1936-2010): Portrait of thought which passes everything, 1972, signerad och numrerad Arakawa -72, 61/75, färglitografi, 68x104 cm
227224
2014-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här