Arakawa färglitografi

Arakawa färglitografi
Arakawa färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARAKAWA, Shusaku (Japan 1936-2010): Portrait of thought which passes everything, 1972, signerad och numrerad Arakawa -72, 61/75, färglitografi, 68x104 cm

227224

2014-02-02