Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
URNA, VAS, BONBONJÄR med lock, porslin, Herend, Ungern, 1900-tal, polykrom dekor, höjd 13,5-32 cm
Locket med obetydlig nagg
227239
2014-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här