Urna vas bonbonjär Herend

Urna vas bonbonjär Herend
Urna vas bonbonjär Herend
Urna vas bonbonjär Herend
Urna vas bonbonjär Herend
Urna vas bonbonjär Herend
Urna vas bonbonjär Herend
Urna vas bonbonjär Herend
Urna vas bonbonjär Herend

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

URNA, VAS, BONBONJÄR med lock, porslin, Herend, Ungern, 1900-tal, polykrom dekor, höjd 13,5-32 cm

Locket med obetydlig nagg

227239

2014-02-02