Vas Japan

Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, Japan, 1900-tal, höjd 30 cm, monterad som lampfot

Smärre slitage

227241

2014-02-02