Urna med lock Herend

Urna med lock Herend
Urna med lock Herend
Urna med lock Herend
Urna med lock Herend
Urna med lock Herend
Urna med lock Herend

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

URNA med lock, porslin, Herend, Ungern, 1900-tal, polykrom dekor samt förgyllning, höjd 36 cm

227243

2014-02-02