Skålfat vas urna Herend

Skålfat vas urna Herend
Skålfat vas urna Herend
Skålfat vas urna Herend
Skålfat vas urna Herend
Skålfat vas urna Herend
Skålfat vas urna Herend
Skålfat vas urna Herend
Skålfat vas urna Herend

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅLFAT, VAS, URNA med lock, porslin, Herend, Ungern, 1900-tal, polykrom dekor samt förgyllning, skålen genombruten, höjd 13-26 cm

227247

2014-02-02