Arnulf Rainer färgetsning

Arnulf Rainer färgetsning
Arnulf Rainer färgetsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAINER, Arnulf (Tyskland, född 1929): Eichenblatt, 1986, signerad och numrerad A. Rainer, 17/90, färgetsning, 79,5x60 cm, Edition Schellman, München, oramad

227258

2014-02-02