Soffa Karl Johan
2014-02-02
227274
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, Karl Johan, 1800-tal, fanérad med mahogny och björk, längd 169 cm
Fanérskador, klädsel och stoppning med slitage