Nils Kölare serigrafi

Nils Kölare serigrafi
Nils Kölare serigrafi
Nils Kölare serigrafi
Nils Kölare serigrafi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad o daterad N. Kölare -86, 21/125, serigrafi, 47x67 cm

227298

2014-02-02