Nils Kölare serigrafi
2014-02-02
227298
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad o daterad N. Kölare -86, 21/125, serigrafi, 47x67 cm