Omega damarmbandsur 2 st

Omega damarmbandsur 2 st
Omega damarmbandsur 2 st

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, manuellt damarmbandsur, 2 st, omkring 1920-tal, 14 k guld, en baksida med monogram, skinnband, diameter 26-27 mm

Missfärgade urtavlor, smärre skador

227305

2014-02-03