Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, för 2 ljus vardera, fransk empire, brännförgylld och patinerad brons, höjd 29 cm
Skador, borrade för el
227315
2014-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här