Väggappliquer fransk empire

Väggappliquer fransk empire
Väggappliquer fransk empire
Väggappliquer fransk empire
Väggappliquer fransk empire
Väggappliquer fransk empire
Väggappliquer fransk empire

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, för 2 ljus vardera, fransk empire, brännförgylld och patinerad brons, höjd 29 cm

Skador, borrade för el

227315

2014-02-03