Sven Fredin akryl

Sven Fredin akryl
Sven Fredin akryl
Sven Fredin akryl
Sven Fredin akryl

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRÖDIN, Sven (samtida): "Vit 1", signerad och daterad a tergo 1982, akryl på duk, 82x82 cm

Fläckar

227316

2014-02-02