Urnor fransk empire

Urnor fransk empire
Urnor fransk empire
Urnor fransk empire
Urnor fransk empire
Urnor fransk empire
Urnor fransk empire
Urnor fransk empire
Urnor fransk empire
Urnor fransk empire
Urnor fransk empire
Urnor fransk empire
Urnor fransk empire

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

URNOR, 1 par, fransk empire, brännförgylld och patinerad brons, hänklar i form av vädurshuvuden, höjd 27 cm

Mindre bucklor och ytslitage

227320

2014-02-03