Soffa dansk 1960-tal

Soffa dansk 1960-tal
Soffa dansk 1960-tal
Soffa dansk 1960-tal
Soffa dansk 1960-tal
Soffa dansk 1960-tal
Soffa dansk 1960-tal
Soffa dansk 1960-tal
Soffa dansk 1960-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, Danmark, 1960-tal, ljusbrunt läder, längd ca 193 cm

Slitage, lädret med blekning och fläckar

227332

2014-02-03