Slagbord bemålat
2014-02-03
227338
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal med senare underede, bonad furu, låda i sargen, höjd 77, total längd 175x106 cm
Bruksslitage