Harald Wiberg akvarell

Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): "Tomte med katt", signerad och daterad Harald Wiberg dec 1978. akvarell, 26x33 cm

227356

2014-02-03