Sven Lidberg blandteknik

Sven Lidberg blandteknik
Sven Lidberg blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIDBERG, Sven (född 1944): Stadsmotiv, signerad Sven Lidberg, 18/99, handkolorerad litografi, 35x25 cm

227368

2014-02-03