Skrivbord i jakaranda

Skrivbord i jakaranda
Skrivbord i jakaranda
Skrivbord i jakaranda
Skrivbord i jakaranda
Skrivbord i jakaranda
Skrivbord i jakaranda
Skrivbord i jakaranda
Skrivbord i jakaranda
Skrivbord i jakaranda
Skrivbord i jakaranda

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

SKRIVBORD, 1960/70-tal, fanérat i jakaranda, 2 hurtsar varav en med 3 lådor, stämpelmärkt "Nr. 816", höjd 75, 160x72 cm

Obetydligt bruksslitage

227376

2014-02-05