Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
SKRIVBORD, 1960/70-tal, fanérat i jakaranda, 2 hurtsar varav en med 3 lådor, stämpelmärkt "Nr. 816", höjd 75, 160x72 cm
Obetydligt bruksslitage
227376
2014-02-05