Hökenberg

Hökenberg
Hökenberg
Hökenberg
Hökenberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖKENBERG, A (1900-tal): Mejtensgränd, gouache, signerad och daterad A Hökenberg 1918, 48x68 cm

227389

2014-02-03