Karsten Keiseraas oljemålning

Karsten Keiseraas oljemålning
Karsten Keiseraas oljemålning
Karsten Keiseraas oljemålning
Karsten Keiseraas oljemålning
Karsten Keiseraas oljemålning
Karsten Keiseraas oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KEISERAAS, Karsten (1912-): Komposition, signerad och daterad Keiseraas -63, olja på duk, 46x55 cm
UTSTÄLLD: Färg och Form 1965

Oramad

227448

2014-02-03