Omega fickur 14 k guld

Omega fickur 14 k guld
Omega fickur 14 k guld
Omega fickur 14 k guld
Omega fickur 14 k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FICKUR, Omega, 14 k guld, ca 1925, emaljtavla, breguetspiral, ankargång, verk nr: 6236378, boett nr: 6488903, innerboett i metall, diameter 51 mm, totalvikt 87,5 g

Insida med gåvoinskription, boett med bucklor, tavla med lagning, ej funktionstestad

227473

2014-02-06