Fickur 14 k guld
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 800 SEK
FICKUR, L.U.C., 14 k guld, 1920-tal, emaljtavla, breguetspiral, ankargång, boett nr: 840JJ 30, innerboett i metall, diameter 48 mm, totalvikt 75 g
Insida med gåvoinskription, tavla med emaljskada, smärre bucklor
227474
2014-02-06