Fickur 14 k guld

Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld
Fickur 14 k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 800 SEK

FICKUR, L.U.C., 14 k guld, 1920-tal, emaljtavla, breguetspiral, ankargång, boett nr: 840JJ 30, innerboett i metall, diameter 48 mm, totalvikt 75 g

Insida med gåvoinskription, tavla med emaljskada, smärre bucklor

227474

2014-02-06