Fickur i 14 k guld

Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 400 SEK

FICKUR, 14 k guld, 1940-tal, ankargång, urtavla i harlequinmönster, savonett, innerboett i metall, boett nr: 220210, diameter 52 mm, vikt 87 g

Insida med gåvoinskription, boett med smärre slitage

227479

2014-02-06