Fåtölj Lystolet
2014-02-03
227498
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ på femdelad centralfot, Lystolet, 1960-tal, ljust läder, etikettmärkt
Lädret med stickskador