Fåtölj Lystolet

Fåtölj Lystolet
Fåtölj Lystolet
Fåtölj Lystolet
Fåtölj Lystolet
Fåtölj Lystolet
Fåtölj Lystolet
Fåtölj Lystolet
Fåtölj Lystolet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ på femdelad centralfot, Lystolet, 1960-tal, ljust läder, etikettmärkt

Lädret med stickskador

227498

2014-02-03