Astrid Anderberg lergods

Astrid Anderberg lergods
Astrid Anderberg lergods
Astrid Anderberg lergods
Astrid Anderberg lergods
Astrid Anderberg lergods
Astrid Anderberg lergods
Astrid Anderberg lergods
Astrid Anderberg lergods

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ANDERBERG Astrid (född Nordlind, 1927-2010): Fågelbo, monogramsignerad AA, lergods, höjd 88, diameter 50 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, lösa delar medföljer

227499

2014-02-03