Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ANDERBERG Astrid (född Nordlind, 1927-2010): Fågelbo, monogramsignerad AA, lergods, höjd 88, diameter 50 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, lösa delar medföljer
227499
2014-02-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner