Torsten Ridell diptyk

Torsten Ridell diptyk
Torsten Ridell diptyk
Torsten Ridell diptyk
Torsten Ridell diptyk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RIDELL, Torsten (född 1946): Diptyk, objekt, signerad och daterad a tergo Torsten Ridell 1990 Paris, olja på duk uppklistrad på pannå, längd 122 cm

227502

2014-02-03