Hans R Berntson oljemålning

Hans R Berntson oljemålning
Hans R Berntson oljemålning
Hans R Berntson oljemålning
Hans R Berntson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERNTSON, Hans Ragnar (samtida): "Tickan 1", signerad och daterad -89, olja på duk 115x145 cm

Dukhål

227508

2014-02-03