Igge Karlsson oljemålning

Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARLSSON, Igge (född 1932): "Förvandlingar", signerad och daterad Igge K 90, olja på duk, 98x120 cm

227513

2014-02-03