Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARLSSON, Igge (född 1932): "Förvandlingar", signerad och daterad Igge K 90, olja på duk, 98x120 cm
227513
2014-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här